מידע על תוכניות השקעה וחיסכון - פוליסת חיסכון

             תוכניות השקעה וחיסכון 
                  השוואת גופים פיננסים 2020

מסלולי השקעה וחיסכון בתנאים לא רגילים! איפה הכי כדאי לחסוך?


רובנו חושבים שהבנקים הם הכתובת היחידה לחיסכון, אך בימים שבהם הריביות נמוכות והרווח מהפק"מ אפסי - מסתבר שקיימות אפשרויות נוספות בתנאים אטרקטיביים במיוחד המוצעות ע"י חברות הביטוח הגדולות בישראל.

אם תפנה ליועץ בסניף הבנק הקרוב ,סביר להניח שהוא יציע לך השקעה בקרנות נאמנות, בהשקעה בבורסה או בפיקדון בנקאי. בשנים האחרונות מתפתח תחום פוליסות החיסכון , תחום זה מהווה אלטרנטיבה נפלאה למוצרי ההשקעה הנפוצים. לפוליסות החיסכון יתרונות משמעותיים בעיקר בחיסכון במנות קטנות לילדים, ובהטבות מס למבוגרים.


אז מהי בעצם פוליסת השקעה וחיסכון ?
פוליסת השקעה וחיסכון של חברות הביטוח הן מכשיר חיסכון מנוהל: הכספים מתנהלים כמו בקרנות הנאמנות. למעשה , מדובר בתיקים פיננסים המנוהלים ע"י בתי ההשקעות וחברות הביטוח,בהתאם למסלול ההשקעה שנבחר ע"י הלקוח.

פוליסת חיסכון פיננסי הינן תוכנית חיסכון והשקעה לכל מטרה המאפשרת להשקיע כספים כהפקדה חד פעמית או חיסכון שוטף בכל סכום ובמגוון מסלולים המתאימים לכל אחד.
יתרונה הגדול של תוכנית החיסכון שהיא מאפשרת לחוסך לבחור בדרך ניהול החיסכון המועדף עליו ולהתאים את ההשקעה שלו לטווח ארוך, וזאת באמצעות מגוון מסלולי השקעה ייחודיים עבורו.


לפוליסת החיסכון יתרונות רבים:

נזילות ההשקעה
הכספים המושקעים בתוכנית זו ניתנים למשיכה בכל עת, ללא כל הגבלה וללא כל תלות בתחנות יציאה וקנסות כלשהם. קיימת אפשרות לביצוע הפקדות חד פעמיות נוספות לאותה תוכנית, בנוסף ניתן לשנות ולעדכן את סכום ההפקדה החודשית בכל עת.


התאמה אישית

ניתן לבחור בדרך ניהול החיסכון המועדפת עליך וזאת באמצעות מגוון מסלולי השקעה יחודיים , ניתן לשלב ולנוע בין המסלולים השונים ובכך ליצור שילוב אופטימלי המתאים לך אישית. המעבר בין המסלולים הינו ללא הגבלה וללא עמלה ומבוצע ע"פ יום הבקשה של הלקוח.


דמי ניהול נמוכים

בפוליסת החיסכון הפיננסי , העלות היחידה היא דמי ניהול בשיעור נמוך במיוחד וזאת מכספי הצבירה בלבד, על פי חוזה קבוע וידוע מראש. אין עמלות קניה ומכירה, אין דמי שבירה אין דמי משמרת, שיעור הוספה או דמי הפצה (כל אותן עמלות המוכרות לנו מהבנקים אשר מקטינות בצורה משמעותית את החיסכון שלך).


דחיית מס
המעבר בין מסלולי ההשקעות אינו מחושב כ"אירוע מס" בחשבון החיסכון, מס רווחי הון ישולם רק בעת משיכה חלקית או משיכה מלאה של הכספים בתוכנית.


התחייבות חוזית
בפוליסת החיסכון קיימת התחייבות חוזית של חברות הביטוח כלפיך, כך שמובטח לך כי דמי הניהול הינם קבועים ולא ישתנו במהלך התוכנית.


מעוניין במידע נוסף והכוונה מקצועית ?
מלא את טופס הפרטים ומומחה בתחום החיסכון יחזור אליך תוך זמן קצר.

קישור לאתר הראל

 

תוכניות השקעה וחיסכון - חיסכון פיננסי לטווח ארוך - פוליסת חיסכון סולידית מבית מגוון הראל פיננסים